هاست لینوکس ایران

هاست داخل ايرانhttp://netmelli.com/wp-content/uploads/2016/10/hosting.png

هاست داخل ايران Web Hosting ميزبانی وب (وب هاستينگ – Web Hosting) سايتهای اينترنتی که نيازمند سرويس پايدار و دارای امکانات مديريتی و برنامه نويسی است، يکی از خدمات ما در “نت ملی” است، هاست اشتراکی ما بر اساس سيستم عامل Windows Server 2012 R2 و لينوکس CentOS ميباشد.
بر روی هاست های ويندوز امکان پشتيبانی از برنامه های نوشته شده در محيط دات نت و همچنين زبان های متن باز همچون PHP را دارا است، با توجه به نصب نسخه های مخصوص سيستم عامل ويندوز از اين زبان ها و همچنين بانک اطلاعاتی My SQL برنامه نويسانی که تا کنون قادر بودند برنامه های خود را تنها بر روی سرور های خانواده لينوکس اجرا نمايند، ميتوانند از سرورهای تحت ويندوز نيز با قدرت بيشتری استفاده نمايند. برنامه های مديريت محتوی متن باز همچون جوملا (Joomla) دروپال (drupal) دات.نت نيوک (dotnetnuke) و …. به سادگی بر روی سرورهای ما قابل نصب و راه اندازی هستند.
بر روی سرور های لينوکس نيز امکان استفاده از امکانات اين سيستم عامل قدرتمند را برای وب سايت خود خواهيد داشت. کنترل مورد استفاده بر روی سرور های لينوکس دايرکت ادمين (DirectAdmin) ميباشد.


تعرفه هاست لینوکس داخل ایران

http://netmelli.com/wp-content/uploads/2016/10/linuxiranhost.jpg

چرا هاست داخل ايران را برای ميزبانی سايت خود انتخاب کنيم؟

پايداری در برابر تحريم ها: با توجه به محدوديت های ايجاد شده از طرف سرويس دهندگان خارجی برای کاربران ايرانی، اين روزها مدام شاهد بسته شدن سايت های ايرانی از سوی ميزبانان خارجی هستیم، با انتخاب سرويس هاستينگ داخل ايران، ديگر نگران ايجاد مشکل در اين زمينه نخواهيد بود
سرعت بالاتر دسترسی به سايت های داخلی: به دليل وجود فاصله فیزیکی کمتر بین سرور های ميزبانی شده در مرکز داده های آتنا و کاربرانی که از داخل ایران سایت ها را مشاهده می کنند، تفاوت محسوسی در زمان دسترسی به سايت های ميزبانی شده در هاست های داخلی وجود دارد.
دسترسی حتی در زمان اختلال در شبکه اینترنت کشور: بروز اختلال در اینترنت ایران و درگاه های ورودی بين المللی کشور معمولا موجب اختلال، عدم دسترسی یا کندی دسترسی به سایت هایی که روی سرور های خارجی میزبانی شده اند ميگردد. اين در حالی است که دسترسی به هاست های داخلی مرکز داده های آتنا به دلیل استفاده از بستر داخلی اینترنت دچار اين اختلالات نخواهد شد.
امکان دريافت و ارسال اطلاعات بر روی CD: در صورت نياز شما ميتوانيد اطلاعات اوليه سايت خود را که حجم زيادی برای بارگزاری دارد، با هماهنگی قبلی برای ما ارسال نموده و يا درخواست نماييد تا نسخه پشتيبان سايت شما را بر روی لوح فشرده برای شما ارسال نماييم.